İş adamı, adamı UP Bareilly'deki beş yıldızlı otelin terasından itti | Bilim Park

Prokaryot

New member
Pazar günü erken saatlerde bir düğün öncesi partisinde oğluyla kurban arasında çıkan tartışmanın ardından bir iş adamının, Uttar Pradesh'in Bareilly bölgesindeki beş yıldızlı bir otelin terasından bir adamı ittiği bildirildi. Aynı zamanda bir sağlık hizmetleri adamı olan kurban Sarthak Agrawal'ın durumu kritik olarak bir tıp fakültesine kabul edildi.

Uttar Pradesh'in Bareilly kentindeki bir düğün öncesi partisinde bir iş adamı, Pazar günü erken saatlerde oğluyla tartıştıktan sonra bir adamı beş yıldızlı bir otelin terasından aşağı itti. (Kaynak: Haberler)

İnternete yansıyan güvenlik kamerası görüntüleri, dehşet verici olayı ve otelin terasındaki tartışmayı gösteriyor. Videoda sanık Sanjeev Arora'nın olay yerine girdiği ve Sarthak Agrawal'ı binadan atmadan hemen önce kurbanın Sanjeev Arora'nın ayaklarına dokunduğu görülüyor.

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Sanjeev Arora, kurbanın düşüşüne tanık olduktan ve diğerleri onu kontrol etmek için koştuktan sonra bile, sanığın dövdüğü bildirilen başka bir adamla tartışmaya devam etti.

Ne oldu?

Sarthak Agrawal, Ridim Arora'nın da aralarında bulunduğu arkadaşları eşliğinde otelde bir partiye katıldı. Olay sırasında saat 02.00 sıralarında ikili arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Ridim daha sonra yerel yardım için tekstil girişimcisi olan babası Sanjeev Arora ile temasa geçti.

Video görüntüleri, Sanjeev Arora'nın gelişinden önce iki grup arasında gergin bir alışverişi gösteriyordu. Sarthak Agrawal'ın Sanjeev Arora'nın ayaklarına dokunduğu görüldü, ardından Sanjeev Arora onun yakasını tuttu, ona tokat attı ve ardından onu otelin terasından itti. Ancak Arora'nın eylemleri burada bitmedi ve yakınlarda duran başka bir kişiye saldırmaya başladı.

Rapora göre kurbanın babası Sanjay Agrawal, sanıkla herhangi bir bağlantısı olduğunu reddetti. Sanjay Agrawal, “Ne oğlum ne de ben bu insanların kim olduğunu biliyoruz” dedi.

İlk bilgilere göre, sarhoş olduğundan şüphelenilen sanık, herhangi bir provokasyon olmaksızın mağdura saldırdı. Olayla ilgili olarak ağır bedensel zarara yol açan bir saldırı olayı kaydedildi.