Başbakan Modi, Bareilly'de “heyecan verici” bir tanıtım gezisine ev sahipliği yaptı

Prokaryot

New member
LUCKNOW Başbakan Narendra Modi Cuma akşamı Bareilly'de bir tanıtım turu düzenledi ve rota boyunca toplanan büyük kalabalığa el salladı. Çiçeklerle süslenmiş safran rengi bir aracın üzerinde duran, elinde ışıklı bir “nilüfer” sembolü tuttu ve bunu, çoğu “Abki baar 400 Paar” yazan pankartlar taşıyan insanlara salladı.

Başbakan Narendra Modi, UP Başbakanı Yogi Adityanath ve diğerleriyle birlikte Cuma günü Bareilly'de devam eden Lok Sabha seçimleri sırasında bir kampanya gezisi sırasında. (PTI fotoğrafı)

Başbakan'ın aracı yolda yanlarından geçerken güzergahın her iki tarafında duran vatandaşlar selfie çekti ve sütuna çiçek yaprakları yağdırdı. Başbakana UP Başbakanı Yogi Adityanath ve Bareilly Chhatrapal Gangwar'dan BJP adayı eşlik etti.

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Bareilly, yedi aşamalı Lok Sabha seçimlerinin üçüncü aşamasında 7 Mayıs'ta sandık başına gidecek.

Yerel parti yetkilileri, tanıtım gezisinin Rajendra Nagar bölgesinden başladığını ve yaklaşık 40 dakikada yaklaşık 1,2 km yol kat ederek DD Puram bölgesindeki kavşakta sona erdiğini söyledi.

Batı UP'de Rohilkhand bölgesinin kalbinde yer alan Bareilly, BJP'nin kalesi olarak kabul ediliyor. Bu kez parti, sekiz kez görevdeki milletvekili Santosh Gangwar yerine Bareilly'den aday olarak eyaletin eski bakanı Chhatrapal Gangwar'ı seçti.

Modi, Perşembe günü Bareilly'nin Aonla bölgesinde BJP adaylarını desteklemek için büyük bir kampanya mitingi düzenledi.